Τρίτη, 22 Νοεμβρίου 2016

ΒΡΑΔΙΕΣ ΥΨΗΛΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΡΙΚΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ

ΒΡΑΔΙΕΣ ΥΨΗΛΟΥ  ΠΟΔΟΣΦΑΡΙΚΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ

Ποδοσφαιρική πανδαισία αυτό το τριήμερο, αφού το CHAMPIONS LEAGUE ειδικά, είναι στο υψηλότερο σκαλί επιπέδου ποδοσφαιρικά.Δύσκολα παιχνίδια τα περισσότερα γιατί θα ξεκαθαρίσουν αρκετά οι όμιλοι.

Ξεκινάμε με τα  παιχνίδια της Τρίτης και το ματς ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ-ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ όπου η ρωσικη ομάδα κυρίως παίζει το
τελευταίο της χαρτί για κάποιου είδους πρόκριση.Οι Γερμανοί απ την άλλη δε βρίσκονται και σε πολύ καλή κατάσταση και είναι ασταθείς.Στα 2-3 γκολ και πάνω μου φαντάζει το παιχνίδι με φαβορί για τη νίκη τη ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ αλλά θα προτιμήσω να ποντάρω στο ότι θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες.

Στο ΜΟΝΑΚΟ-ΤΟΤΕΝΑΜ θα πέσουν κορμιά και βλέπω χαμηλό σκορ και  UNDER αν δε συμβεί κάτι απρόοπτο.

ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣΑΒΟΝΑΣ-ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ το επόμενο παιχνίδι κι εδώ πιστεύω στην έκπληξη.Και το Χ και το UNDER τα βλέπω εδώ πιθανά.

Στο ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ-ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟΒΙΑΣ το μόνο που θ άξιζε ποντάρισμα είναι το 4-6 γκολ ή OVER 3,5.

Στο παιχνίδι ΛΕΣΤΕΡ-ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ τα 2-3 γκολ μου φαίνονται πιο πιθανό αποτέλεσμα.

Στον ίδιο όμιλο ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ-ΠΟΡΤΟ όπου οι Δανοί  θα εξαντλήσουν τις πιθανότητες τους για πρόκριση σ αυτό το παιχνίδι.Δεν είναι κακή ομάδα αλλά οι Πορτογάλοι έχουν την εμπειρία.UNDER  ή Χ ημίχρονο.

Το ΣΕΒΙΛΗ-ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ είναι το ματς της βραδιάς όπου θα κριθεί και η πρώτη θέση.Το 2-1 ή 1-2 θα είναι πιστεύω  το σκορ του αγώνα.

Και τέλος ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ-ΛΥΩΝ.Εδώ φαβορί είναι οι Γάλλοι αλλά με πολύ μικρή απόδοση.Ίσως ημίχρονο/τελικό 2/2 ή και Χ/2 να είναι προτιμότερα.

ΣΥΝΟΛΟ ΤΕΡΜΑΤΩΝ  2-3 ΓΚΟΛ   (1,78)

Αυτές είναι οι τελικές επιλογές της σελίδας...επιλέξτε κι εσείς σοφά και με ...ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ!